Розпис меблів

Розпис меблів – не сучасна примха і новомодне захоплення декораторів – це класика на всі часи. Витоки традиції розпису меблів і декору сягають буквально початку зародження цивілізації – Єгипту, Крито-мікенської Греції. А найбільшого прояву розпис меблів набув, починаючи від епохи Бароко і Рококо.

Щойно людина почала створювати меблі та предмети декоративного оформлення інтер’єру, майже одразу з’явилася тенденція до прикрашання. Утилітарно-функціональне призначення було невід’ємним від краси. У міру фінансових можливостей кожна людина хотіла максимально прикрасити свій інтер’єр і предмети побуту. Чим більший достаток був у сім’ї, тим більше намагалися надати індивідуальності інтер’єру.

Різьблення по дереву, інкрустації, маркетрі, декорування текстилем і, звичайно ж, розпис на меблях стали основними декораторськими прийомами в розробці дизайну меблів. Над створенням дизайну меблів працювали величезні артілі і заводи, а розробкою художнього декору завжди займалися професійні художники.

Готові меблі з художнім розписом за всіх часів вважалися предметом розкоші і головною родзинкою будинку, гордістю господарів. Меблі прикрашали орнаментальними гротесками, квітами і рослинами в стилі Шинуазрі або (“китайщина”), метеликами і бабками в стилі ар-деко, пастельними затірками і зістарюванням, патиною і сусальним золотом, зістареними зображеннями квітів у стилі шеббі-шик, марокканськими і східними орнаментами.

Всі ці стилі застосовуються в декоруванні меблів і предметів інтер’єру і донині. Часи змінюються, а модні тенденції, як і раніше, не втрачають своєї актуальності.

Отже, ви вирішили прикрасити свій інтер’єр меблями з розписом – що може бути простіше? На ділі ви одразу ж зіткнетеся зі складністю вибору, оскільки готові меблі з розписом дуже дорогі. Навіть якщо готові меблі з розписом ваш бюджет дозволяє купити – вам вони можуть не підійти за стилем або дизайном.

Що ж робити? Відповідь очевидна – ви можете замовити художній розпис меблів у нас. Ми зробимо високоякісний художній розпис меблів або предметів інтер’єру в найкоротші терміни, допоможемо визначитися зі стилем і дизайном. Вам потрібно тільки вибрати зображення, а про решту подбаємо ми. Художній розпис меблів під ключ будь-якої складності та стилю.