Замовити пейзаж, натюрморт

Замовляючи картину олією в Києві в художній студії “Артстатус”, ви отримуєте картину сучасного художника, виконану з урахуванням всіх прийомів і методів класичного живопису. Найбільш затребуваними жанрами живопису при купівлі картини олією в Києві є пейзаж і натюрморт.

Художник Андрій Куцаченко є постійним учасником художніх виставок і пленерів, де пише пейзажі олійними фарбами безпосередньо з натури разом із визнаними майстрами українського живопису. Тому, замовивши в нього картину олією – пейзаж, можна бути повністю впевненим у її високій якості та свіжості живого враження. Це означає, що ви отримаєте не коричневу картинку, яка ледве нагадує обраний мотив, а соковиту, яскраву і “живу” картину-пейзаж.

Пейзажі А. Куцаченка знаходяться у фондах низки художніх музеїв України (Кіровоградський художній музей, Бердянський художній музей ім. І. І. Бродського, Музей І. Я. Франка (с. Нагуєвичі)).

Натюрморти від Андрія Куцаченка вирізняються яскравим кольором та експресивністю живопису. Картина-натюрморт – найкращий подарунок. Зазвичай вона тематично пасує до будь-якого свята і багатьом припадає до смаку.

Замовити пейзаж чи натюрморт у Києві ви можете, зателефонувавши за номером (097) 450 72 21, або написавши на пошту a.kucachenko@gmail.com.